Şimdi yükleniyor

TRUMP VE SUUDİ KRALIN KÜRE POZU SİMPSONLAR YALANI!

TRUMP VE SUUDİ KRALIN KÜRE POZU SİMPSONLAR YALANI!

SİMPSON ÇİZGİ FİLMİ VE ABD BAŞKANI TRUMP!

En başta şunu belirtelim, Simpson çizgi filmi İlluminat sisteme hizmet edenlerin elinde olan bir çizgi film ve bazı bölümleri var ki gerçekten de yıllar sonra olacak olan olayları önceden yayınladığını görmek mümkün..

Peki bu tesadüf mü ? Bence değil….

Ancak bazı bölümler ve iddialar var ki külliyen yalan!!!

Örneğin;

Trump ABD başkanı olmadan Simpsonlar çizgi filminde 2000 yılında yayınlanan bir çizgi filmin Trump’ı başkan olarak bildiği iddia edilmiş, 2015 yılında da Trump başkanlığa adaylığını açıklamış ve ABD’ye başkan olmuştu.

KÜLLİYEN YALAN!

Bu çizgi filmin 2000 yılında çekildiği ve Trump’ın başkanlığını 15 yıl önceden bildiği külliyen yalan!

Zira başkan adayı Trump 16 Haziran 2015’de başkanlığını açıkladı ve tam 4 hafta sonra Simpsonların o ilgili bölümü yayınlandı.

Şimdi de Trump için suudların küresine dokunarak poz verdiği önceki bölümmüş gibi servis ediliyor.

Gelelim asıl konumuza, günlerdir ortada yine bir Trump bölümü dönüyor ve bu bölüme göre Trump amcamız Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde 55 ülkenin katılımıyla gerçekleşen ABD-Arap ve İslam Ülkeleri Zirvesi’nin ardından Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, ABD Başkanı Donald Trump ve Mısır’ın cuntacı Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi beyaz parlak bir küreye el basarak poz verdiler.

Bu küre dünyayı temsil ediyor, parlaklığı ise “Aydınlık Bir Dünya” mesajı vermek için tasarlanmış.

Trump Suud Kralı Selman ile bir poz vermişti. 

Daha sonra yine delinin biri kuyuya bir taş attı, kırk akıllı çıkartamıyoruz çünkü iddiya göre Simpsonlar çizgi filmi bu sahneyi bilmişti üstelik o sahnede yer alan tüm detayları ile yıllaaaaaar önce Simpsonlar çizgi filmi yayınlanmış ve kehanetleriyle ünlü çizgi film Tramp amcamızın bu sahnesini de bilivermişti.

YALANININIZ BATSIN 🙂

Trump 20 Mayıs 2017’de Suudi Arabistan ziyaretinde bu pozu vermişti. Simpsonlar çizgi filmi ise geçtiğimiz 26 Mayıs tarihinde “125 Days: Donald Trump Makes One Last Try To Patch Things Up With Comey” isimli bölüm yayınlanmıştır.

Yani iddia edildiği gibi Simpsonlar yıllar önce bilmemişti bu durumu. Aşağıdaki kare Fox Tv resmi youtube kanalından alınmış bir görüntü…

Trump Suudi Arabistana ziyaretini 20 Haziran’da gerçekleştiriyor ve bu pozu ise ziyaret sırasında Suudi Kral Selman ile birlikte veriyor. O küre dünyayı temsil ediyor, parlak olması ise terörden temizlenmiş, huzur içinde, aydınlık bir dünya anlamına geliyor.

İŞTE YILLAR ÖNCE DEĞİL 6 GÜN SONRA YAYINLANAN GERÇEK VİDEODAN BİR KARE 🙂

Yani Trump amcamız o küre ile poz verdikten tam 6 gün sonra o bölüm yayınlanmıştır.

Yani Simpsonların bunu önceden bildiği doğru değildir 6 gün sonra yayınlanmıştır ve her şey normaldir 🙂

KÜLLİYEN YALANDIR! SAHTEDİR! UYDURMADIR

Bir filmin daha sonuna geldik izlediğiniz için teşekkür ederiz 🙂

Share this content:

Yorum gönder