Şimdi yükleniyor

AGARTA CELSELERİ ; CELSE 4

AGARTA CELSELERİ ; CELSE 4

Celse 4

(12.11.1991)

Bu akşam tamamiyle Üstadımızın Muzaffer Kınalı’ nın yüksek varlığı ile konuştum. Dünyanın ve Ülkemin sorunlarını sordum önce Bir bütün olarak cevap aldım: “Dünyanın bir cehenneme dönüştüğünü, bu cehennemi topyekün değiştirme arzusu ve çalışması içinde olduklarını, arzularının dünyasal bir arzu olmadığını ve sonuç doğurduğunu” söyledi.

Hayırlı olaylar içinde Agartalılar bize yardım edecekler, kendi bilgilerini ve tekniklerini bize vermeyecekler fakat bize yol yordam gösterecekler. O çağda doğru ve yanlış birbirinden ayrılmış olacak ve yeryüzünde artık yanlışın yapılmasına izin verilmeyecek. Çünkü dünyayı cehenneme çeviren biziz, Sebep sonuç yasası işliyor. Bu hal ancak bir süre devam edecek.

İnsanlar artık yanlışa sapmayacaklar. Çünkü doğrular öyle bir ortaya çıkacak ki, insanlar bundan ibret alacaklar. Semiyun’u soruyorum: “Sizi bu çalışmanın içine iten yine biziz.” diyor. Üstadımız. Umarım bundan almamız gereken nasibi alırız. Semiyun’ un da pek değerli bir varlık olduğunu hatırlatıyor. 


Kaynak : Agarta 1, Yazar: Ö. S. Ayçiçek

Share this content:

Yorum gönder